19 czerwca grupy starszaków wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki Owadogigant w Lubnicy.
Główną atrakcją było zwiedzanie z przewodnikiem ścieżki edukacyjno- przyrodniczej z ekspozycją realistycznych modeli owadów wykonanych w gigantycznym powiększeniu. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach paleontologicznych, podczas których szukały gipsowych odlewów owadów, a potem je malowały. Po części edukacyjnej piękna pogoda umożliwiła przedszkolakom korzystanie ze wszystkich dostępnych atrakcji znajdujących się w parku.
Dzieci wróciły szczęśliwe z plecakami pełnymi wrażeń i pięknych wspomnień !
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)